Nakliye Politikası

Nakliye işlemleri Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi aracılığı ile gerçekleştirilir.

Süreç içersinde uluslararası&lokal nakliyeler ve gümrük işlemleri bulunduğu için ortalama kapınıza teslimat süresi 10-15 iş günüdür.

Cuma günü veya hafta sonu verilen siparişler hafta başında işleme alınacaktır.

Resmi tatillerde işlemler yapılamamaktadır.

Satıcı'dan Aracı Hizmet Saglayıcısı'na gönderilen paketler incelenmek adına açılır. Bu genel bir güvenlik önlemidir.

Tüm süreç ve güvenlik Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi tarafından takip edilir ve yürütülür.

Ocena Istanbul.com üyeleri, bulundukları ülkenin ve Amerika’nın gümrük ve hava taşımacılığı kurallarına tabidirler. Oceane Istanbul.com üyeleri hiçbir şekilde servisimizi yasadışı veya yasak ürünler getirmek için kullanamaz. Gönderilen paketlerle ilgili doğabilecek her tür sorun ve bu sorunlar nedeniyle oluşabilecek her tür ceza ile ilgili tüm sorumluluk üyeye aittir.

Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi kontrolü dışındaki hizmet kesintilerinden (Elektrik, internet, ulaşım, uydu bağlantıları kesintileri, yasalarla belirlenmiş mücbir sebebler ve benzeri aksaklıklar) sorumlu değildir. Bu gibi sebeplerden dolayı yaşanabilecek servis kesintilerinden Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu tutulamaz. Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi aracılığıyla; mücevher, altın, para, çek senet, kimyasal malzemeler, patlayıcı malzemeler, silah, metal veya plastik silah parçaları, alkollü ürünler, tütün ve tütün ürünleri, gıda ürünleri, cep telefonları, kullanılmış ürünler, takviye gıdalar ve sporcu gıdaları gönderilemez. Ek olarak 500 gramdan ağır yazıcı kartuşları ve tonerler – dronelar da gönderilemez.

Gönderilemeyecek ürünlerin gönderilememe sebepleri; gümrük kanunları, express kargo için kullanılan havayolu firmasinın kuralları ya da Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi’in kendi içerisinde aldığı kararlar sonucunda oluşabilir. Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi göndermediği ürün kategorileri için bir kanun maddesi ya da yasa göstermek zorunda değildir.

Müşteri tarafından kargo ve teslimat bilgileri veya adresi veya telefon numarasının eksik ya da yanlış girilmesi sonucu teslim edilemeyip geri dönen siparişlerde ek kargo ödemesi ödemesi talep edilir.

Ürün, Aracı Hizmet Sağlayıcı olan Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi tarafından satılmamaktadır. 

Sipariş edilerek temin edilen posta adresine gönderilen ürünün Amerika Birleşik Devletleri’nden ihracı yahut Türkiye Cumhuriyeti’ne ithali herhangi bir sebeple yasaklanmış ise ürün niteliğinin gerektirdiği şekilde ilgili resmî kurumlara teslim edilecektir.
(ii) Sitede Ürün alanında belirtilen gümrükleme vergileri ortalama bedellerdir. Oluşabilecek artı veya eksi vergi bedelleri alıcıdan talep edilecek veya iade edilecektir.Teslimatın tamamlanması oluşabilecek artı vergi bedelinin Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi'ne ödenmesi ile mümkün olacaktır.

 

Beğendiklerim Menü 0 $0.00
Yukarı