Sıkça Sorulan Sorular

Oceane Istanbul Kimdir ?

Oceane Istanbul , 2016 yılından bu yana  benzersiz ürün ve hizmetler sunan Model Yönetim Danışmanlık, Turizm ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren özel  bir markadır.
ABD’den Türkiye’ye ürün sevkiyatları olmayan markalar ve ülkemizin en değerli tasarımcıların ürün ve hizmetlerini hızlı ve etkili çözümler üreterek dostlarımıza ulaştıran Aracı Hizmet Servisi veren bir pazar yeridir.

Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi sitesi olan oceaneistanbul.com sadece Aracı Hizmet Sağlayıcı görevi görmekte, ürünlerin üretilmesini ve satışını yapmamaktadır.

Oceane Istanbul, Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde; Alıcı ile Satıcı arasındaki aracılık işlemlerini yürüten, satın alınan ürünün Alıcı'ya iletilme işlemlerini gerçekleştiren bir sitedir.

Oceane Istanbul ; sitede bulunan ürünlerin stoğunu bulundurmaz ve satışını gerçekleştirmez.

Peki, beğendiğim ürünü siteden nasıl alabilirim?

Ürün sayfasında hizmet sözleşmesi ve toplam ürün/hizmet bedeli detaylarını inceleyip onayladıktan sonra ürünü sepete ekle ve ödemeni gerçekleştir.

Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi ; Satıcı'ya ürün siparişi verilmesi, sizin bizimle paylaşmış olduğunuz teslimat adresine kadar arada olan uluslararası ve lokal nakliye,gümrük ve vergi süreçlerini sizin adınıza yürütecek ve ürünün güvenli ve sıkıntısız bir şekilde size teslimatını sağlayacaktır.

Peki, siparişleri ne kadar sürede teslim ediyorsunuz?

Ortalama teslimat süremiz 10-15 iş gündür.

Site üzerinde kargo politikasını incelemenizi tavsiye ederiz.

Ürün iadesi alıyor musunuz?

Firmamız; Aracı Hizmet Sağlayıcı sıfatı taşıması nedeni ile ürünlerin teslimatı sonrasında iade işlemi yapmamaktadır. 

Platform üzerinde iade iptal politikasını incelemenizi tavsiye ederiz.

Ürünlerin garantisi var mı ?

Ürünler; markaların üretim sırasında yaptığı onlarca testten ve kontrolden geçirildikten sonra özenle paketlenip gönderilmektedir.

Ürünlerin garanti belgesi direkt Satıcı tarafından sağlanmaktadır.

Model Yönetim Hizmetleri Turizm ve Ticaret Limited Şirketi Aracı Hizmet Sağlayıcı sıfatı taşıması nedeniyle Satıcı'nın verdiği garanti belgesi dışında başka bir garanti belgesi sağlamamaktadır ve oluşabilecek ürün arızaları için servis hizmeti vermemektedir.

Üyelik ücretli mi?

Oceane İstanbul' da üyelik ücretsizdir.

Ürününü keyifli günlerde kullanabilmen dileği ile...

Beğendiklerim Menü 0 $0.00
Yukarı